Testy

Jste profesionály v oboru neurodegenerativních poruch a rádi byste rozšířili možnosti jejich rychlé detekce ve své praxi? Pak jste na správném místě.

V AD Centru jsme pro vás v čele s prof. MUDr. Alešem Bartošem, Ph.D vyvíjeli jednoduché inovativní testy pro jednoduchou a včasnou detekci těchto poruch.

Naše testy jsou:

  1. Klinicky užitečným vyšetřením kognitivních funkcí
  2. Jednoduše a rychle proveditelné (do 5min)

Všechny vám jsou k dispozici zdarma pro klinické, vzdělávací a výzkumné účely, jen za poskytnutí vaší emailové adresy. Na tu vám následně budeme moct zasílat i nejnovější informace o našich pokrocích a nových výzkumech. Pro využití pro komerční účely je třeba souhlas vlastníka autorských práv.

Ke stažení zde vůbec nejsou testy MMSE a MOCA, které jsou placené.

Naopak zde najdete naše velmi krátké zkoušky

  1. Náš tříminutový test ALBA je inovativní a původní česká zkouška pro detekci časných poruch paměti u jakékoli diagnózy, aniž by k testování byly potřeba nějaké pomůcky.
  2. Naše původní zkouška POBAV má název podle hlavního obsahu – test pojmenování a vybavení obrázků, takže prověřuje rychle několik různých kognitivních funkcí. 
  3.  Test kreslení hodin je oblíbenou a komplexní zkouškou několika kognitivních funkcí. 
  4. nadno proveditelné, ale přitom náročné testy slovní produkce jsou užitečným vyšetřením především psychomotorického tempa, exekutivních funkcí a sémantické a pracovní paměti.
  5. Jako vizuální analogii všech testů může sloužit pětičárový nebo pětibodový test obrazové produkce

Níže najdete odkazy na stažení většiny našich testů.